MSO

Vodoinstalační
a topenářská technika

Mereo

Vybavení
koupelen

KLUM

Instalatérský
materiál

Prodejny

Koupelny, kuchyně
řemesla

/
Kdo jsme

Jsme přímý dovozce, výrobce a distributor vybavení koupelen, vodoinstalační a topenářské techniky

Naše produkty distribuujeme prostřednictvím velkoobchodního a maloobchodního prodeje v ČR a SR. Provozujeme také vlastní maloobchodní prodejny v Kyjově – koupelnové a kuchyňské studio, sanita, voda, topení, plyn.

ČTĚTE DÁL

Výroba a velkoobchod

Vyrábíme a distribuujeme kompletní sortiment vybavení koupelen značky Mereo, instalatérský materiál v nadstandardní kvalitě najdete pod značkou Klum.

Vybavení koupelen Mereo

vodovodní baterie, sprchové kouty a boxy, sprchový program, vaničky a zástěny, odtokové žlaby, sanitární keramiku a koupelnový nábytek

Chci vědět víc

Instalatérský materiál KLUM

mosazných armatur a tvarovek, kulových kohoutů a rohových ventilů, připojovacích a vícevrstvých trubek, výpustí, sifonů a mnoho dalšího

Chci vědět víc
Obchodní partneři /
prodejní místa

Naše produkty distribuujeme prostřednictvím velkoobchodního a maloobchodního prodeje v síti našich regionálních prodejců po celé České republice i na Slovensku.

Chcete prodávat naše značky ve svém obchodě nebo koupelnovém studiu? Jste řemeslník? Máte svůj e-shop?

KONTAKTUJTE NÁŠ OBCHODNÍ TÝM

Nadstandardní kvalita výrobků

Na výrobu osobně dohlížíme a díky tomu můžeme našim zákazníkům za velmi přijatelné ceny nabízet výrobky nadstandardní úrovně kvality.
CHCEME VĚDĚT VÍC

Kvalita a rychlost dodávek

Diky vlastním velkoobchodním skladům lze realizovat dodávky ve velmi krátkých termínech. Výrobky jsou drženy v dostatečném skladovém množství.

Vývoj a výroba nových produktů

Naše produktové řady neustále rozšiřujeme a inovujeme, aby splňovaly požadavky našich zákazníků. Za důležitou považujeme i modernizaci designu samotných výrobkových řad.

Certifikace

Veškeré výrobky splňují platné legislativní požadavky a podléhají propracovanému systému kontroly s dohledem státního zkušebního ústavu.

Chcete prodávat naše produkty?

Rozšiřte svůj business a zvyšte zisky. Naše produkty můžete úspěšně úspěšně prodávat i Vy, pro každého máme speciální podporu.

A. Mám maloobchodní prodejnu

Vybavíme vaši prodejnu výstavními vzorky, dostatečným propagačním materiálem. Naše výstavní stojany vás příjemně překvapí svou úrovní zpracování a designem. Nabídneme vám výhodné podmínky spolupráce.

B. Jsem řemeslník

Zajistíme rychlé vyřízení a ododání Vašich objednávek. Poskytneme Vám dostatečné množství propagačních materiálů a samozřejmě výhodné podmínky spolupráce.

C. Mám e-shop

Naše značky Mereo a Klum výrazně podporujeme v rámci internetových kampaní. Samozřejmostí je možnost napojit se na náš XML feed s podrobnými informace o produktech.

Naše prodejny

Hledáte inspiraci pro svou novou koupelnu či kuchyň? Potřebujete nové obklady, dlažby, vybavení koupelny nebo instalatérský materiál? inspirujte se v našem showroomu v OC Vendo Park Kyjov nebo prodejně Kyjov – Boršov.

Showroomy koupelen

Ve 2 prodejnách takřka 50 vystavených vzorových koupelen, obklady, baterie a další koupelnové vybavení.

CHCI VĚDĚT VÍC

Showroom kuchyně

Výstava 7 vzorových kuchyní, v nabídce pak celkem 35 sérií
v 350 kombinacích.

CHCI VĚDĚT VÍC

Řemeslnické centrum

Prodejna s veškerým specializovaným sortimentem vodo-topo-plyn pro kutily i profesionální řemeslníky.

CHCI VĚDĚT VÍC
Aktuality
MSO Trade a.s. – Fotovoltaická elektrárna na centrále společnosti

V roce 2023 se nám podařilo realizovat instalaci fotovoltaické elektrárny na střeše centrály naší společnosti v Kyjově. Tímto krokem se nám podařilo zajistit soběstačnost a eliminovat omezení provozu při výpadcích elektrické sítě. Název projektu: FVE MSO Trade a.s. Číslo projektu:   CZ.31.3.0/0.0/0.0/22_001/0005194 Popis projektu:  Projekt “FVE MSO Trade a.s.” je spolufinancován Evropskou unií. Cílem projektu je […]

Skladník/ce do nového a moderního skladu

Co čekáme my? Ukončili jste aspoň střední odborné vzdělání Jste samostatní, spolehliví a časově flexibilní Máte řidičský průkaz Řidičský průkaz na VZV (oba průkazy výhodou, nikoliv podmínkou) Co u nás budete dělat? Pracovat v nově otevřeném a nově vybaveném pracovním prostředí Přijímat, zaskladňovat, expedovat a balit zboží přes čárový EAN kód Podílet se na správné […]

MSO Trade a.s. – podnikové vzdělávání zaměstnanců

        V letech 2020 – 2022 realizuje firma MSO Trade a.s. a MSO Trading, spol. s r.o. projekt s názvem „MSO Trade a.s. – podnikové vzdělávání zaměstnanců“, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a Evropskou unií. Předmětem projektu je realizace vzdělávacích kurzů pro zaměstnance společnosti, které přispějí ke zvýšení konkurenceschopnosti společnosti. Naše společnost zahájila v září […]