Dodáváme vše pro vodu, topení,
plyn a vybavení koupelen

O nás

Jsme ryze česká firma s dlouholetou tradicí

Tradice dovozu – Naše společnost MSO Trade a.s. vznikla v roce 2000 jako přímý dovozce, výrobce a distributor zboží se zaměřením na vodoinstalační techniku, topenářskou techniku a vybavení koupelen. V současné době působíme na trzích v České a Slovenské republice a úspěšně navazuje spolupráci v dalších zemích.

Sortiment výrobků

Vyrábíme a distribuujeme kompletní sortiment vybavení koupelen značky Mereo, instalatérský materiál v nadstandardní kvalitě najdete pod značkou Klum.

Vybavení koupelen Mereo

vodovodní baterie, sprchové kouty a boxy, sprchový program, vaničky a zástěny, odtokové žlaby, sanitární keramiku a koupelnový nábytek

Chci vědět víc

Instalatérský materiál KLUM

mosazných armatur a tvarovek, kulových kohoutů a rohových ventilů, připojovacích a vícevrstvých trubek, výpustí, sifonů a mnoho dalšího

Chci vědět víc
Nadstandardní kvalita výrobků

Na výrobu osobně dohlížíme a díky tomu můžeme našim zákazníkům za velmi přijatelné ceny nabízet výrobky nadstandardní úrovně kvality.

Kvalita a rychlost dodávek

Díky vlastním velkoobchodním skladům realizujeme dodávky ve velmi krátkých termínech. Zboží máme skladem v dostatečném množství pro pokrytí požadavků našich zákazníků.

Vývoj a výroba nových produktů

V případě specifických potřeb zákazníka zajišťujeme vývoj a výrobu nových produktů. U stávajících produktů je možné realizovat individuální úpravy, počínaje dodáním v obalu dle přání zákazníka až po úpravy technických parametrů produktů. Díky tomu můžeme dodávat větší i menší série produktů na míru v relativně krátkém čase.

Certifikace

Veškeré naše výrobky splňují platné legislativní požadavky a podléhají propracovanému systému kontroly s dohledem státního zkušebního ústavu.
Naše společnost je také zapsána v
Registru solventních firem. Toto členství nás velmi těší, jelikož nás řadí do exkluzivní kategorie společností, které se vyznačují tím nejcennějším – seriózností, solventností a spolehlivostí.

Obchodní partneři / prodejní místa

Naše produkty distribuujeme prostřednictvím velkoobchodního a maloobchodního prodeje v síti našich regionálních prodejců po celé České republice i na Slovensku.

Chcete prodávat naše značky ve svém obchodě nebo koupelnovém studiu? Kontaktujte náš obchodní tým.

KONTAKTUJTE NÁŠ OBCHODNÍ TÝM

Navštivte naše prodejny

V rámci maloobchodu provozujeme vlastní maloobchodní prodejny, jejichž nabídka je plnosortimentní v rozsahu koupelnové studio, sanita, voda, topení, plyn rozšířená o kuchyňské studio.

Poslání společnosti

„Přinést jedinečným lidem jedinečná řešení do jejich koupelen a domovů.“

Vize společnosti

Být nejlepší volbou pro naše obchodní partnery. Přinášet kvalitní produkty, na které je spolehnutí, a ke kterým se lidé rádi vrací. Poskytovat profesionální služby a vybudovat významné prodejní a logistické centrum s orientací na zákazníka. Pro tým skvělých profesionálů vytvářet prostředí, kde se nejen dobře pracuje, ale i příjemně žije.

Firemní hodnoty

Zákazník nás zajímá, jdeme mu vstříc

Budujeme dlouhodobé vztahy, založené na kvalitě, spolehlivosti a profesionálním přístupu. Těší nás spokojenost zákazníků a chceme pro ně být partnerem a nejlepší volbou.

Sledujeme, zajímáme se, inovujeme

Nabízíme produkty a služby s přidanou hodnotou a osobním přístupem. Myslíme na budoucnost a díky úzké spolupráci se zákazníky se přizpůsobujeme požadavkům a trendům. Vždy přemýšlíme tak, aby zákazník dostal něco navíc.

Jsme společensky odpovědní

Ctíme dobré podnikatelské mravy a vnímáme i širší okolí. Podporujeme společenské akce a dobré projekty. Chováme se šetrně k životnímu prostředí.

Poctivost, důvěra a loajalita

Jednáme vždy poctivě a budujeme vztahy založené na důvěře. Vůči společnosti jsme loajální, řešíme věci přímo.

Hodnotu společnosti tvoří zaměstnanci

Vytváříme lidem podmínky, aby mohli žít dobrý pracovní i osobní život. Vážíme si zkušeností dlouholetých zaměstnanců, oceňujeme dobré nápady a aktivní přístup.

Jsme jeden tým

Výsledky nejsou dílem jednotlivců, podporujeme týmové hráče a vzájemně se respektujeme. Vše řešíme tak, aby se na nás kolegové mohli spolehnout. Jít příkladem je základ naší firemní kultury.

Jsme aktivní, nehledáme problémy, přinášíme řešení

K výzvám se stavíme čelem, nebojíme se vyjádřit a respektujeme názory ostatních. V řešení vidíme příležitost, jak se zlepšovat.

Jsme pokorní a pořád se učíme

Nebereme jako samozřejmost, že se k nám zákazníci vrací. Učíme se od nich a stále hledáme nové cesty. Neustále zlepšujeme interní postupy. Podporujeme osobní i profesní rozvoj našich zaměstnanců.