MSO Trade a.s. – podnikové vzdělávání zaměstnanců

Publikováno

 

 

 

 

V letech 2020 – 2022 realizuje firma MSO Trade a.s. a MSO Trading, spol. s r.o. projekt s názvem „MSO Trade a.s. – podnikové vzdělávání zaměstnanců“, který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a Evropskou unií.

Předmětem projektu je realizace vzdělávacích kurzů pro zaměstnance společnosti, které přispějí ke zvýšení konkurenceschopnosti společnosti.

Naše společnost zahájila v září 2020 vzdělávací kurzy pro zaměstnance za účelem jejich dalšího rozvoje a kariérního růstu.  Tyto aktivity na jaře 2020 a nyní i na podzim značně ovlivnila krize v souvislosti s Covid-19. Proto toto vzdělávání pokračuje pomalu a přerušuje se na základě vládních opatření.

Vzdělávací kurzy se zahájily nejprve pro zvýšení znalostí a obsluhy informačního systému Helios Inuvio, dále budou zahájeny vzdělávací kurzy na zvýšení umění vyjednávání a vedení týmu. Také jsou sjednány vzdělávací jazykové kurzy angličtiny pro pokročilé a začátečníky. Tyto kurzy pomohou našim zaměstnancům zefektivnit, zlepšit a urychlit jejich práci. Další aktivity budou následovat.