Kariéra

Práce u nás

U nás získáte zkušenosti a radost pracovat s produkty, které koupelnám, kuchyním a domovům našich zákazníků přinášejí potěšení bydlet – přidejte se k nám!

Hodnotu naší společnosti tvoří zaměstnanci, a proto na mzdovou politiku, vzdělávání i sociální program klademe velký důraz. Chceme, aby naši zaměstnanci byli spokojeni a aby jejich finanční ohodnocení a pracovní podmínky převyšovaly standard v regionu.

 

Co děláme navíc?

 

• Firemní akce (Salon vín, rakouský Gols, zabíjačka a jiné)
• Možnost nejít do práce aneb sick days
• Vzdělávání zaměřené na profesní a osobnostní rozvoj
• Transparentní systém odměňování

Aktuálně hledáme

Zde je uvedena nejčerstvější nabídka z pracovních pozic.

Skladník/ce do nového a moderního skladu

Co čekáme my? Ukončili jste aspoň střední odborné vzdělání Jste samostatní, spolehliví a časově flexibilní Máte řidičský průkaz Řidičský průkaz na VZV (oba průkazy výhodou, nikoliv podmínkou) Co u nás budete dělat? Pracovat v nově otevřeném a nově vybaveném pracovním prostředí Přijímat, zaskladňovat, expedovat a balit zboží přes čárový EAN kód Podílet se na správné […]

Máte zájem u nás pracovat? Nenašli jste volnou právě Vaši specializaci?

Nezoufejte, neznamená to, že uchazeči bez předchozí důkladné znalosti daného oboru neuspějí. Zkrátka pokud Váš životopis alespoň částečně odpovídá našim požadavkům na danou pozici, nebojte se jej poslat. Napište email personálnímu oddělení na personalni@msotrade.cz, rádi se Vám ozveme. Anebo volejte tel. 777 729 041.

Firemní akce pro naše zaměstnance