Koupelny i kuchyně na jednom místě

Showroom
My Park Kyjov

Musíte si vybrat, s kým dělat koupelnu a s kým kuchyni? U nás nemusíte, na jednom místě najdete obojí…

V našem showroomu OC My Park Kyjov najdete na ploše 200 m2 výstavu 24 vzorových koupelen, obklady, baterie a další vybavení koupelen.

 

Nově si zde můžete také prohlédnout 7 vzorových kuchyní, v nabídce máme celkem 35 sérií v 350 kombinacích.

Co u nás najdete

Ať už zvažujete koupi nové kuchyně či koupelny, u nás si vyberete! A navíc najdete vše pod jednou střechou.

Koupelny

V naší prodejně OC Vendo Park v Kyjově si prohlédnete 24 vystavených koupelnových kójí. Mimo to zde najdete širokou nabídku baterií, sprchových koutů, sanitární keramiky, obkladů a řadu dalších produktů.

Kuchyně

Vystaveno máme také 7 vzorů kuchyní, z nabídky navíc můžete objednat celkem 35 sérií v 350 kombinacích. Sektorové kuchyně máme skladem, vyrábíme a montujeme i kuchyně na míru.

Grafické návrhy

V případě, že se rozhodnete pro realizaci, rádi Vám zpracujeme grafický návrh ve 3D, cenovou nabídku a navíc zajistíme dovoz zboží až k Vám, příp. i montáž, zednické a obkladačské práce.

Přijďte se inspirovat
200
metrů čtverečních prodejní plochy
24
vystavených kójí koupelen
7
vystavených vzorů kuchyní
35
sérií kuchyní v 350 kombinacích
Navštivte naši další prodejnu

V naší další velké prodejně o 400 m² v Kyjově-Boršově najdete koupelnové studio s dalšími 23 výstavními kójemi a také veškerý specializovaný sortiment vodo topo plyn. Jak pro kutily, tak profesionální řemeslníky.

Více o prodejnách a službách (grafické návrhy, obkladačské práce, montáž, doprava, postup realizace, půjčovna nářadí, rady a tipy) najdete na specializovaném webu.